DOTÝKÁ SE KAŽDÉHO Z NÁS – Problém je v tom, že si nikdo nepřeje změnit systém

Jméno profesora Ivana Pavloviče Neumyvakina se více než 40 let pojí s alternativní medicínou. Cukrovka a rakovina jsou vymyšlené nemoci, parkinson neexistuje, pokud máte zdravá střeva, k čemuž napomáhá gymnastika. Chůze zase zabraňuje zvýšenému krevnímu tlaku, kategoricky tvrdí tento vědec, který vytvořil medicínu pro kosmonauty.

Studuji zákonitosti fyziologie, na základě kterých funguje lidský organismus. Dnešní medicína neaplikuje a nebere v úvahu tyto zákonitosti, i když bez jejich znalosti a s ohledem na ně nemůže být vyléčena žádná nemoc. V dnešní době se dává přednost tomu platit velké peníze za drahé léky a moderní aparaturu.

Profesor Neumyvakin proslul hlavně léčbou pomocí peroxidu vodíku, ale jak vyplývá z tohoto rozhovoru, považuje za1097Neumyvakin nejdůležitější faktory zdravého životního stylu každodenní pohyb, dostatečný příjem čisté vody, kvalitní stravu a pití výhradně před jídlem. Pak se prý všechny nemoci, které představují metly naší civilizace, stávají pouhými přeludy, které do pár měsíců mizí.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + two =